10 kroků korejské péče o pleť

03 Peeling
večer ráno
04 Tonikum a toner
večer ráno
05 Esence a ampule
večer ráno
06 Sérum
večer ráno
07 Platýnková maska
večer ráno
08 Oční krém
večer ráno
09 Hydratace, krém a emulze
večer ráno
 

Odlíčení makeupu a čištění pleti

Základem správné péče o pleť je čištění a odlíčení. Očekávat, že tudle práci zastane běžný čistič pleti je to, co zanechá druhý den Vaše řasy a fleky na polštáři. Jelikož voda a olej nejdou k sobě, tak je potřeba použít čistící produkt na olejové bázi k rozložení a vyčištění nečistot na bázi oleje jako například: makeup, špína z prostředí, přebytečná mastnost.

Doporučujeme:
Cleansing Oil Puring

 

Čištění pletí - pěnová báze

Nyní druhá část čištění pleti a tou je čištění na bázi pěny. To odstraní veškeré zbylé nečistoty a případné zbytky z čištění na olejové bázi.

Doporučujeme:
MangoWhite Cleansing Foam

 

Peeling

Peeling bývá nedílnou součástí péče o pleť, zejména, když se jedná o vyhlazení pleti a odstranění odumřelých buňěk pleti. 1-2x týdně by mělo postačit, jen je potřeba si dát pozor na suchou a citlivou pleť na podráždění. My zastáváme spíše jemnější typy peelingu.

Doporučujeme:
MangoWhite Peeling Gel

 

Tonikum

Někdy pod názvem "toner", je poživání tonika velice nezbytným (až naprosto základním) krokem v péči o pleť. Odstraňuje načistoty, škodliviny a případně pozůstatky z předchozího čištění, ale hlavně obnovuje rovnováhu pH pleti. Zároveň se vyznačuje efektem přípravy pleti pro vstřebávání aktivních látek a živin v následujících krocích.

Doporučujeme:
Aloe Relaxing Toner

 

Ampule / Esence

Použitím ampule nebo taky esence je považováno korejskými ženami jako srdcovou podstatou rutinní péče o pleť. Mívají dvojí hybridní účel tonika a séra, což napomáhá i rychlejší obnově pleťových buňěk s další rozmanitější funkčností jako: proti vráskám, hydratace, zpěvnění, dermatologické problémy a jiné.

Doporučujeme:
Power 10 Formula YE Effector

 

Serum

Sérum bývá vysoce koncentrované plné aktivních látek stimulující pleť pro cílené efekt. Mívá lehou a svěží strukturou pro rychlé vstřebání a vy jen cítíte, jak je vaše pleť ponořena do blahobytu.

Doporučujeme:
Caviar Double Effect Serum

 

Plátynková maska

Plátnýnková maska je ten nejlepší rituál, který s velikou pravidelností 2-3x týdně praktikujeme. Na 20 minut čověk vypne a jen úžasně relaxuje a vychutnává, jak si pleť dopřává 5-ti hvězdičkové relaxační lázně plné živin a jemnosti.

Doporučujeme:
The Fresh Mask Sheet

 

Oční krém

Pokožka kolem očí je velmi jemná a je nezbytný s ní zacházet jak s křehkou květinou, tudíž jí dobřát extra porci péče ať už to v podobě hydratace, zpevnění, či "anti-agingu".

Doporučujeme:
Firming System Eye Cream

 

Hydratace (Krém/Emulze)

Základ zdravé a krásné pleti je hydratace a tak je potřeba ve své rutiné v péči o pleť neustále zakončovat pořádnou hydratací. Pro ty, co mají spíše suchou pleť to je určitě volba hutnějšího krému. Naopak pro ty co mají mastnou pleť to je spíše emulze se svojí lehčí strukturou.

Doporučujeme:
Prestige Creme D’escargot

 

Noční krém | Ochrana před sluncem

Jako správná třešnička na dortu, což už Vaše pleť je díky všem vrstvám, tak i v Korejské rutině v péči o pleť je potřeba mít tu nejsladší tečku na Vaší pleti. Jelikož je potřeba zachovat Vaši pleť hydratovanou po celou noc a hlavně zúročit všechny předchozí kroky, “It’s Skin Prestige D'escargot Finale” (odkaz) je přesně tou třešničkou, jenž perfektně podpoří celý efekt rutiny.

Doporučujeme:
Prestige D'escargot Finale