Doprava a platba

 

Jak mohu platit?

Online platba kartou - velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme tentýž, či následující pracovní den. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure a tak přístup k údajům o Vaší kartě má pouze banka.
 
E-platba - Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím  internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments,a.s.
Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.
 
Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.
 
Dobírka - nejpoužívanejší způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (kurýrovi, v Zásilkovně nebo na poště).
 
Bankovní převod – po obdržení vaší objednávky vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet  vedený u Fio Banky. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce.

Jaká odprava?

Zásilkovna.cz
  • platba předem: 49,- Kč
  • platba dobírkou (při předání): 69,- Kč
DPD
  • platba předem: 99,- Kč
  • platba dobírkou (při předání): 129,- Kč
Česká pošta
  • platba předem 99,- Kč
  • plarba dobírkou (při předání): 129,- Kč)
 
Na Slovensko zasíláme pomocí služby:
Zásilkovna
  • platba předem: 89,- Kč
  • platba dobírkou (při předání): 109,-

Při nákupu nad 950,- Kč vč. DPH je doprava zdarma