Koncept značky It's skin

clinical skin solution

Koncept značky

klinický přístup + pleť = řešení

Filozofie značky Its skin je využití extraktů z přírodních látek a docílení přirozené obnově mikroflóry pleti, jenž má za následek přirozenou regeneraci a omlazení pleti.

Klinický přístup

Klinický přístup

Rozsáhlý výzkum na nejefektivnější přirozené přírodní látky a ingredience v ideálním poměru složení

It’s Skin ve svých klinických testech věnuje maximální pozornost faktorům efektivity a účinnosti látek v ideálním poměru a koncentraci. Používání těch nejlepších přírodních látek a ingrediencí pro nejvyšší efekt je stejně tak důležité jako použití ideálního poměru a obsahu daných účinných látek.

Více rozhodně vždy neznamená lépe a v péči o pleť už vůbec ne. Proto například u prestižního krému “Prestige Creme D’escargot” se využívá 21% šněčího mucinu spolu s dalšími aktivními složkami k docílení znamenitých efektů pro různé typy pokožky, zejména pak vynikajícího efektu regenerace a výživy pleti.

Přední vědci a dermatologové z It’S SKIN vědí, že klíčem k ideánímu účinku produktu není zapotřebí nejvyšší obsah dané aktivní látky, či koncentrace, avšak vyvážený poměr jenž je ideální pro pokožku a vstřebání.

Více o přístupu
Pleť

Pleť

Znáte problém, či změny Vaší pokožky? Rozdíly mezi fázemi dne, ročním obdobím, či určitými životními stádii? My v naší rovnici pro cílený efekt bereme v maximální potaz všechny tyto změny a proměnné.

Tým vědců a dermatologů z It’s Skin věnuje také maximální pozornost potřebám a detailu pleti. Nejen v případech, kdy nastanou kožní problémy z únavy a stresu, pihy ze slunečního záření, jizvy z akné a mnohé další, ale především znájí přirozené změny, kterými pleť prochází. Změny mezi ránem a večerem, reakce pleti na různé roční období, věkové rozdíly a mnohé jiné, to vše má významný vliv pro pleť a lidé z It’s Skin tyto faktory pečlivě zapracovávají do své výsledné rovnice.

Více o pleti
Řešení

Řešení

Unikátní řešení pro Vaši pleť a případné problémy. Zejména pro citlivou pleť již žádné pálení, štípání, či zarudnutí.

Jedním z významných problémů dnešní doby je zaplavení trhu desítkami až stovkami kosmetických značek, jenž cílí na profit a složení produktů spolu s kvalitou jde stranou. To rozhodně potvrdí lidé s citlivou pletí, u kterých užívání mnoha kosmetických produktů vyvolavá negativní reakce v podobě: pálení, štípání, nadměrného zarudnutí a mnohé další. It’s Skin na druhou stranu cilí na potřeby pleti a poskytuje širokospektrální řešení problémů pleti a klade extrémní důraz na citlivou pleť o níž je pečováno s maximálním ohledem. Především pak profesionálním využívání přírodních ingrediencí a extraktů.

Více o řešení